İstanbul Alman Hastanesi1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading ... Loading ...
Hastane:   İstanbul Alman Hastanesi
Telefon Numarası:   0 212 293 21 50 (60 hat)
Faks:   0 212 293 47 52
Randevu Telefon:   444 4 844
İlçe / İl:   Beyoğlu / İstanbul
Adres:   Sıraselviler Caddesi No:119 Taksim - İstanbul
Web Sitesi:   http://www.almanhastanesi.com.tr/
Reklam:   -
Tahlil Sonuçları:   -
Online Randevu:   Hastane için Online Randevu Al

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Alman Hastanesi, 1852 yılında Kaiserwerther Diakoniss’lerinin kurucusu olan Pastor Theodor Fliedner’in İstanbul’a gönderdiği 3 hemşirenin çalışmalarıyla, Alman İmparatoru Friedrich Wilhelm IV tarafından yapılan bağışla kurulmuştur.

1991 yılında Universal Hastaneler Grubu bünyesine katılan Alman Hastanesi, üç yılı aşkın yenileme çalışmalarının sonunda tarihi binasında modern bir hastane olarak kapılarını yeniden hizmete açmıştır. İstanbul’un kalbi olan Beyoğlu’nun merkezi konumunda, çeşitli branşlarda özelleşmiş yedi farklı binasıyla yerli ve yabancı hastalara sağlık hizmeti sunmaktadır.

289 yataklı hastanede, 7 ameliyathane, 5 cerrahi yoğun bakım odası, 4 koroner anjiyo yoğun bakım odası, 5 açık kalp yoğun bakım odası,13 yeni doğan ve çocuk yoğun bakım yatağı mevcuttur.

Tıbbi ve cerrahi kadrosu ile dünya sağlık turizminin önemli adreslerinden biri haline gelen hastane, farklı coğrafyalardan gelen hastalara sağlık hizmeti sağlamaktadır. Yurtdışından gelen hastaların ve hasta yakınlarının konforu için hem tıbbi hem de yabancı dil yetkinliklerine sahip özelleştirilmiş hasta danışmanları ekibi ile hizmet sunmaktadır.

Hastanede tüm tıbbi ve cerrahi birimlerin yanı sıra Metabolik Cerrahi, Varis Merkezi, Tüp Bebek Merkezi, Havacılık Tıp Merkezi, Pediatrik Kardiyoloji ve Pediatrik Ortopedi Travmatoloji gibi özel birimlerde hizmet verilmektedir.

Hastane Kategori: Beyoğlu, İstanbul Özel Hastaneler

İstanbul Alman Hastanesi Randevu Alma

Kısa bir süre sonra Hastaneden Randevu Alma işlemi anlatılacaktır.

Hastane Hakkında Yazılmış Yorumlar

(Yorum Yok)

Hastane hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2011 İstanbul Hastanesi – İstanbul Devlet Hastaneleri ve Özel Hastaneler - İstanbul Devlet Hastaneleri ve İstanbul Özel hastaneler rehberi